Vineri
23.07.2021

07.00 – 08.00 – Știri
08.00 – 09.00 – Școala Altfel
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Dragoste de România
14.00 – 15.00 – Fratziwell
15.00 – 15.15 – Știri
15.15 – 16.00 – Fratziwell
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – Retrospectiva Săptămânii
19.00 – 21.00 – Ediție Specială
21.00 – 22.00 – Fenomen social
22.00 – 23.00 – Dincolo de ceea ce știm
23.00 – 00.00 – Pariuri, Predicții, Ponturi
00.00 – 01.00 – Pastila lui Cristoiu

Sâmbătă
24.07.2021

07.00 – 08.00 – Știri
08.00 – 10.00 – Între Prieteni
10.00 – 10.30 – Guiding you home
10.30 – 14.00 – Sport Arena
14.00 – 14.30 – Dolce Vita
14.30 – 15.00 – 100% French Flavours
15.00 – 15.30 – Stamps on the passport
15.30 – 16.00 – Discovering the world
16.00 – 17.00 – Meriți
17.00 – 18.45 – Film Animație / Marea bulgareala 2 (Racetime)
18.45 – 19.00 – Discovering the world
19.00 – 20.30 – Mădălin Ionescu Show
20.30 – 21.30 – Fenomen social
21.30 – 22.30 – Dincolo de ceea ce știm
22.30 – 23.30 – Frătzi află tot
23.30 – 00.30 – Pastila lui Cristoiu

Duminică
25.07.2021

06.00 – 08.00 – Între Prieteni
08.00 – 11.20 – SLUJBĂ
11.30 – 13.00 – Film Animație / Marea bulgareala 2 (Racetime)
13.00 – 14.00 – Dragoste de România
14.00 – 14.30 – Dolce Vita
14.30 – 15.00 – Guiding you home
15.00 – 16.00 – Dincolo de ceea ce știm
16.00 – 17.00 – Discovering the world
17.00 – 17.30 – Familia Mates
17.30 – 19.00 – 100% French Cuisine
19.00 – 20.00 – Doar o cifră să–ți mai spun
20.00 – 21.00 – Retrospectiva Săptămânii
21.00 – 22.30 – Mădălin Ionescu Show
22.30 – 23.30 – Fenomen social
23.30 – 00.30 – Frătzi află tot
00.30 – 01.30 – Pastila lui Cristoiu
01.30 – 02.30 – Meriți

Luni - Joi
26.07.2021 - 29.07.2021

07.00 – 08.00 – Știri
08.00 – 09.00 – Școala Altfel
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Fenomen social
14.00 – 15.00 – Fratziwell
15.00 – 15.15 – Știri
15.15 – 16.00 – Fratziwell
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – 60 de minute
19.00 – 21.00 – Prime Time
21.00 – 22.30 – Mădălin Ionescu Show
22.30 – 23.30 – Meriți
23.30 – 00.30 – Pastila lui Cristoiu