fbpx

Sâmbătă
23.04.2022

07.00 – 10.00 – Dimineți cu Georgia
10.00 – 10.30 – La Sebi acasă
10.30 – 11.15 – Interviu / Dan Negru cu Ovidiu Lipan Țandărică
11.15 – 11.30 – Cornelia Rednic și Corul de Preoți
11.30 – 13.00 – Film Animație / Printesa furata (Stolen Princess)
13.00 – 15.00 – Afterschool
15.00 – 16.00 – Dincolo de ceea ce știm
16.00 – 17.00 – Emigrant.ro
17.00 – 18.00 – Retrospectiva Săptamânii
18.00 – 19.00 – 60 Minute
19.00 – 20.30 – Mădălin Ionescu Show
20.30 – 21.00 – Pastila lui Cristoiu
21.00 – 21.45 – Interviu / Carmen Dorobaț cu pârintele Vasile Ioana
21.45 – 22.00 – Silvia Timis / Veta Biriș
22:00 – 23.00 – „CONCERT EXTRAORDINAR Mariana Anghel și Ionut Fulea „
23.00 – 01.00 – SLUJBĂ ÎNVIERE

Duminică
24.04.2022

06.30 – 08.00 – Film Animație / Prințesa furată
08.00 – 09.00 – Afterschool
09.00 – 10.15 – Documentar / Paște în Bucovina
10.15 – 11.30 – Piese și mesaje artisti
11.30 – 12.00 – Avocado News
12.00 – 13.15 – MASA DE PAȘTE
13.15 – 13.30 – Mariana Anghel
13.30 – 15.30 – Ediții speciale
15.30 – 17.30 – Concert 3 Sud Est
17.30 – 18.30 – Dragoste de România
18.30 – 19.30 – Ediții speciale
19.30 – 20.30 – Dincolo de ceea ce știm
20.30 – 23.30 – Concert muzică populară
23.30 – 00.30 – Pastila lui Cristoiu

Luni
25.04.2022

07.00 – 08.00 – Dincolo de ceea ce știm
08.00 – 08.20 – Știri
08.20 – 09.00 – Afterschool
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Afterschool
14.00 – 16.00 – Între Prieteni
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – 60 de minute
19.00 – 21.00 – Podcast Dorobăț și Tăndărică
21.00 – 23.30 – Concert 3 Sud-Est
23.30 – 00.30 – Neam Trezit
00.30 – 01.00 – Știri
01.00 – 02.00 – Pastila lui Cristoiu
02.00 – 03.00 – Emigrant.ro

Marți
26.04.2022

07.00 – 08.00 – Dincolo de ceea ce știm
08.00 – 08.20 – Știri
08.20 – 09.00 – Afterschool
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Afterschool
14.00 – 16.00 – Între Prieteni
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – 60 de minute
19.00 – 21.00 – Reluare Ediția de luni 14-16
21.00 – 22.30 – Mădălin Ionescu Show
22.30 – 23.30 – Neam Trezit
23.30 – 00.00 – Știri
00.00 – 01.00 – Pastila lui Cristoiu
01.00 – 02.00 – 60 de minute

Miercuri
27.04.2022

07.00 – 08.00 – Dincolo de ceea ce știm
08.00 – 08.20 – Știri
08.20 – 09.00 – Afterschool
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Afterschool
14.00 – 16.00 – Între Prieteni
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – Doar o cifră să-ți mai spun
19.00 – 21.00 – Ediție Specială
21.00 – 22.30 – Mădălin Ionescu Show
22.30 – 23.30 – Neam Trezit
23.30 – 00.00 – Știri
00.00 – 01.00 – Pastila lui Cristoiu
01.00 – 02.00 – Frătzi află tot

Joi
28.04.2022

07.00 – 08.00 – Dincolo de ceea ce știm
08.00 – 08.20 – Știri
08.20 – 09.00 – Afterschool
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Afterschool
14.00 – 16.00 – Între Prieteni
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – 60 de minute
19.00 – 21.00 – Ediție Specială
21.00 – 22.30 – Mădălin Ionescu Show
22.30 – 23.30 – Neam Trezit
23.30 – 00.00 – Știri
00.00 – 01.00 – Pastila lui Cristoiu
01.00 – 02.00 – Dragoste de România

Vineri
29.04.2022

07.00 – 08.00 – Dincolo de ceea ce știm
08.00 – 08.20 – Știri
08.20 – 09.00 – Afterschool
09.00 – 12.00 – Dimineți cu Georgia
12.00 – 13.00 – Știri
13.00 – 14.00 – Afterschool
14.00 – 16.00 – Între Prieteni
16.00 – 17.00 – Dincolo de ceea ce știm
17.00 – 18.00 – Sport Arena
18.00 – 19.00 – Retrospectiva Săptămânii
19.00 – 20.00 – Fenomen social
20.00 – 21.00 – Emigrant.ro
21.00 – 22.00 – Dragoste de România
22.00 – 23.00 – Frătzi află tot
23.00 – 00.00 – Pastila lui Cristoiu