comitet interministerial

Decizia privind înfiinţarea Comitetului interministerial pentru revenirea României la normalitate, publicată în Monitorul Oficial

Comitetul interministerial pentru revenirea României la normalitate de la 1 iunie 2021, în contextul pandemiei de COVID-19, a fost constituit printr-o decizie a prim-ministrului Florin Cîţu publicată miercuri în Monitorul Oficial. "Comitetul are ca obiectiv stabilirea, coordonarea şi monitorizarea aplicării măsurilor pentru pregătirea revenirii României...

Ultimele articole

Campanii

Vremea

București
cer fragmentat
26.4 ° C
27.3 °
25 °
50 %
1.3kmh
60 %
lun
26 °
mar
30 °
mie
28 °
J
30 °
vin
30 °

Opinii