obligatorie

Facturarea electronică devine obligatorie în România, de anul viitor

Facturarea electronică va fi obligatorie, începând cu 1 ianuarie 2024, pentru toate tranzacţiile efectuate între persoanele impozabile stabilite pe teritoriul României, măsura fiind aplicabilă până la 31 decembrie 2026, după cum a anunţat Ministerul Finanţelor.   "La 27 iulie 2023 a fost publicată în Jurnalul Oficial...

Ultimele articole

Campanii

Vremea

București
cer fragmentat
23.6 ° C
23.9 °
21.2 °
63 %
2.2kmh
62 %
D
34 °
lun
36 °
mar
36 °
mie
34 °
J
23 °

Opinii