stația de metrou sector 4

Stația de metrou supraterană din Sectorul 4 este gata! Daniel Băluță: „În cel mai scurt timp oamenii o vor putea folosi” /Foto și Video

Stația de metrou supraterană Tudor Arghezi, construită din bani europeni de către Primăria Sectorului 4, este pregătită să primească primii călători. Noua stație a Magistralei M2, Tudor Arghezi, este funcțională! Președintele PSD, Marcel Ciolacu, ministrul Transporturilor și Infrastructurii Sorin Grindeanu și Daniel Băluță, primarul Sectorului...

Ultimele articole

Campanii

Vremea

București
cer fragmentat
28.7 ° C
30.1 °
27.2 °
51 %
4.9kmh
52 %
lun
29 °
mar
31 °
mie
28 °
J
30 °
vin
30 °

Opinii